vegetalcolor.net
Všechny pravdy o vegetální barvě pro vlasy


Vegetal Color :

Dnes mnoho žen hledá vegetální barvu pro vlasy, protože se cítí přirozenější a tudíž jemnější. To není vždy pravda: zeleninové barvivo obvykle nejsou schopny obarvit celé vlasy rovnoměrně, ale pouze na základě barevných odrazů. Barviva rostlinného původu jsou extrahována z rostlin, jsou velmi alergenní a/nebo dráždivý, ale mají omezený rozsah barev. Jakmile jsou barviva použita, sváže se se slabými obligacemi s vodíkem, u nichž má barva odpor, který se uděluje na přechodnou dobu a není trvalý. Příkladem vegetální barvy pro chlupy je barvivo, které může dát tmavé vlasy červenooranžově oranžové s měděnými odstíny, zatímco světlé nebo lehké odrazy produkují červenou mrkev. Jinou rostlinovou látkou používanou jako rostlinný barvivo je azulen nebo 4, 5, 7 triidrossiflavon, který je extrahován z heřmánkový lisováním květinových vrcholků. Azulen je označení pro blond nebo světlé. Třetí vegetální barvou pro vlasy je INDIGO, které se extrahuje namáčením rostlin patřících do čeledi Indigo. Indigo sama o sobě dává modrou barvu; Proč ji používáte v kombinaci s hennou, abyste dali vašim vlasům hnědavě červený reflex. Molekula zodpovědná za modrou barvu je indican, která zase pochází z hydrolýzy indoxyl, která bude oxidována vytvořením Indigo.

Encyclopedic hair website


Kadeřníci se starají o zdraví vlasů v krásné a estetické salony, mají kadeřnictví stylu pro fotografie z módy a prodej vlasových přípravků.

Příbuzná témata

Lexikon kadeřnictví

Vegetal Color, kadeřnictví, vlasy, zdraví, salony krásy, kadeřnictví, vlasové styly, estetika, prodej, péče o balóny, Vegetal Color, pád vlasů, barvení, sluneční tahy, pleskání, mše, šrafování, déja-vu, Vegetal Color, Prodej vlasných výrobků, prodej kadeřnictví, prodej kadeřnictví, prodej sušiček na vlasy, prodej vlasce na vlasy, prodej nůžek na vlasy, prodej Kadeřnické péče, prodej odolné péče vlasy, kerastové prodeje, Vegetal Color, prodej protoplasmy, prodej paruků, prodej argániového Oil, prodej Moroccanoil, prodej fonlux Parlux, prodej kartáčů na vlasy, prodej dřevěných hřebenů, prodej oděvů pro kadeřnictví, prodej barvení vlasů, Vegetal Color, prodej speciálních vlasové šampony, prodej kadeřnictví, prodej kadeřnictví, obchod, Nejlepší cena, odbytové výrobky

X

privacy