vegetalcolor.net
Visa tiesa apie augalinė spalva plaukams


Vegetal Color :

Šiandien daugelis moterų ieško augalinės spalvos plaukams, nes jaučiasi natūraliau ir todėl labiau subtilus. Tai ne visada tiesa: daržovių dažai paprastai negali spalva visą plaukus tolygiai, o tik suteikiant spalvos atspindžių. Augalinės spalvos dažai yra ekstrahuojami iš augalų, jie yra labai alergicznych ir/arba dirgina, bet turi ribotą spalvų spektrą. Kai taikoma, augalinės spalvos dažai jungiasi prie plaukų su silpna obligacijų vandenilio, kurių spalva yra atsparumas suteikiamas laikinas, o ne visam laikui. Henna yra augalinės spalvos plaukų pavyzdys yra dažų augalų medžiaga, kuri gali suteikti Tamsūs plaukai rausvai oranžinės su vario atspalviu, o šviesūs arba šviesos atspindžiai gamina raudona-morkų. Kitas augalų medžiaga, naudojama kaip daržovių dažų yra AZULENE arba 4, 5, 7 triidrossiflavone, kuris yra ekstrahuojamas iš ramunėlių per paspausdami žydėjimo viršūnes. Azulenas yra šviesūs arba šviesos highžiebtuvėliai. Trečioji augalinė spalva plaukams yra INDIGO, kuris yra ekstrahuojamas mirkant augalus, priklausančius Indigo šeimos. Indigo savaime suteikia mėlyną spalvą; Kodėl jūs jį naudoti kartu su chna, siekiant suteikti jūsų plaukai rusvai raudonas refleksas. Molekulė, atsakinga už mėlyną spalvą, yra kaltinimas, kuris savo ruožtu yra kilęs iš hidrolizės indoksiilo, kuris bus oksiduotas formuojant Indigo.

Encyclopedic hair website


Kirpyklos rūpintis plaukų grožio ir estetinės salonuose sveikatos, su stiliaus šukuosena mados plaukų nuotraukomis ir pardavimo plaukų priežiūros produktus.

Susijusios temos

Kirpėjų žodynas

Vegetal Color, kirpyklos, plaukai, sveikata, grožio salonai, plaukų mados nuotraukos, šukuosena, estetika, pardavimas, nuplikimas priežiūra, Vegetal Color, plaukų kritimo, dažymas, sunstrokes, balayages, meches, shatush, deja-vu, Vegetal Color, Parduodu plaukų produktus, pardavimo Kirpyklų produktų, pardavimo Kirpyklų elementus, pardavimo plaukų džiovintuvai, pardavimo plaukų ištiesinimo, pardavimo šukuosena žirklės, pardavimo plaukų atauga priežiūros, pardavimo neatspari priežiūra plaukai, Kerastase pardavimo, Vegetal Color, pardavimo protoplazmine, pardavimo Perukai, pardavimo Aranas, pardavimo Moroccanoil, pardavimo phonlux Parlux, pardavimo hairbrushes, pardavimo medinių šukių, pardavimo drabužių kirpyklos, pardavimo plaukų dažų, Vegetal Color, parduodant specialius plaukų šampūnus, parduodant Kirpyklų baldus, parduodant Kirpyklų kursus, verslą, geriausią kainą, išėjimo plaukų produktus

X

privacy