vegetalcolor.net
Visa patiesība par veģetāro krāsu matiem


Vegetal Color :

Šodien daudzas sievietes meklē veģetāciju krāsu matiem, jo justies vairāk dabas un tāpēc delikāts. Tas ne vienmēr ir taisnība: dārzeņu krāsvielas parasti nespēj krāsu visu matu vienmērīgi, bet tikai piešķirot krāsainu pārdomas. Augu krāsas krāsvielas ekstrahē no augiem, tie ir ļoti alerģiski un/vai kairinoši, bet ir ierobežots krāsu klāsts. Pēc tam, kad piemēro, veģetāciju krāsu krāsvielas saistās ar matiem ar vāju obligācijām uz ūdeņradi, par kuru krāsa ir pretestība piešķir pagaidu un nav pastāvīga. Henna ir piemērs veģetācijas krāsu matiem ir krāsvielas augu viela, kas var dot tumši mati sarkanīgi oranžs ar vara nokrāsas, bet gaišmatis vai gaismas atstarošanos ražo sarkano burkānu. Vēl viena augu viela, ko izmanto kā augu krāsu, ir AZULĒNS vai 4,5, 7 triidrossiflavone, ko iegūst no kumelītes, nospiežot ziedēšanas galotnēm. Azulēns ir gaišmatis vai gaismas marķieris. Trešais veģettālā krāsa matiem ir INDIGO, kas ekstrahē ar mērcēšanas augiem, kas pieder ģimenes INDIGO. Indigo pats par sevi dod zilu krāsu; Kāpēc jūs to izmantot kopā ar henna, lai dotu savu matu brūngani sarkans reflekss. Molekulā, kas atbild par zilo krāsu, ir indican, kas savukārt rada hidrolīzes indoxyl, kas tiks oksidēts, veidojot indigo.

Encyclopedic hair website


Frizieri rūpēties par veselību matiem skaistumkopšanas un estētiskās salonos, ar stila frizūras modes-matu fotogrāfijas un pārdošanu matu kopšanas līdzekļi.

Saistītās tēmas

Frizieri ' leksikons

Vegetal Color, frizieri, mati, veselība, skaistumkopšanas salons, matu modes fotogrāfijas, frizūras, estētika, pārdošana, baldness Care, Vegetal Color, matu kritums, krāsošana, sunstrokes, balayages, meches, shatush, deja-vu, Vegetal Color, Pārdod matu produktus, pārdodot frizieru produktus, pārdodot frizieru priekšmetus, pārdodot matu žāvētājus, pārdodot matu iztaisnotājus, pārdodot frizūra šķēres, pārdodot matus regrowth aprūpi, pārdodot Fall-Proof aprūpe mati, kerastase Sales, Vegetal Color, pārdošana protoplazmīna, pārdodot parūkas, pārdodot argana eļļu, pārdodot marokāeļļa, pārdodot phonlux Parlux, pārdodot matu sukas, pārdodot koka ķemmes, pārdodot apģērbu frizieriem, pārdodot matu krāsu, Vegetal Color, pārdodot īpašu matu šampūni, pārdodot frizieru mēbeles, pārdodot frizieru kursus, bizness, labākā cena, izplūdes matu produkti

X

privacy