vegetalcolor.net
Všetka pravda o vegetálnej farbe pre vlasy


Vegetal Color :

Dnes mnoho žien hľadá rastlinných živočíšnych farbu vlasov, pretože cíti prirodzenejšie, a preto jemnejšie. To nie je vždy pravda: zeleninové farbivá sú zvyčajne nie sú schopné farbiť celé vlasy rovnomerne, ale len udeľuje farebné odrazy. Vegetálne farebné farbivá sú extrahované z rastlín, sú veľmi alergénne a/alebo dráždivé, ale majú obmedzený rozsah farieb. Akonáhle sa aplikuje, rastlinných živočíšnych farebné farbivá viazať na vlasy so slabým dlhopisov na vodík, pre ktoré farba má odpor zverené dočasné a nie trvalé. Henna je príkladom vegetálnej farby na vlasy, je farbivo rastlina látka, ktorá môže dať tmavé vlasy červenkasté-oranžová s medenými odtieňmi, zatiaľ čo blond alebo svetelné odrazy produkuje červeno-mrkva. Ďalšie rastlinné látky používané ako rastlinné farbivo je AZULÉN alebo 4, 5, 7 triidrossiflavone, ktorý sa extrahuje z harmančeka cez lisovanie kvitnúcich vrcholov. Azulén je zvýrazňovače pre blond alebo ľahké. Tretia vegetálna farba vlasov je INDIGO, ktorý sa extrahuje namáčanie rastliny patriace do rodiny Indigo. Indigo samo o sebe dáva modrú farbu; Prečo ho používať v kombinácii s Henna, aby vaše vlasy hnedasté-červený reflex. Molekula zodpovedná za modrú farbu je indican, ktorý následne pochádza z hydrolýzy Indoxyl, ktorý sa oxiduje tým, že vytvorí Indigo.

Encyclopedic hair website


Kaderníci starať o zdravie vlasov v kráse a estetické salóny, s štýl účesy pre módu-vlasy fotografie a predaj výrobkov starostlivosti o vlasy.

Súvisiace témy

Lexikón na kaderníčky

Vegetal Color, kaderníctvo, vlasy, zdravie, krása salóny, vlasy módne fotografie, účesy, estetika, predaj, plešatosti starostlivosti, Vegetal Color, vypadávanie vlasov, farbenie, sunstrokes, balayages, meches, shatush, Deja-Vu, Vegetal Color, Predaj vlasové výrobky, predaj Kadernícke výrobky, predaj Kadernícke predmety, predajné sušiče vlasov, predaj vyrovnávanie vlasov, predaj strihanie nožníc, predaj vlasov opätovný rast starostlivosti, predaj jeseň-dôkaz starostlivosti vlasy, kerastase predaj, Vegetal Color, predaj protoplasmine, predaj parochne, predaj Arganový olej, predaj MoroccanOil, predaj phonlux Parlux, predaj hairkefy, predaj drevených hreje, predaj odevov pre kaderníkov, predaj farbenie vlasov, Vegetal Color, predaj špeciálne vlasové šampóny, predaj Kadernícke nábytok, predaj kaderníckych kurzov, Business, Najlepšia cena, výstupné vlasové výrobky

X

privacy