vegetalcolor.net
Saç lar için bitkisel renk hakkındaki tüm gerçekler


Vegetal Color :

Bugün birçok kadın saç için bitkisel renk arıyoruz çünkü daha doğal ve bu nedenle daha hassas hissediyorum. Bu her zaman doğru değildir: sebze boyaları genellikle tüm saç eşit renk mümkün değildir, ama sadece renkli yansımaları conferring. Bitki renk boyaları bitkilerden elde edilir, onlar çok alerjik ve / veya tahriş edici ama renk sınırlı bir aralığı var. Bir kez uygulandıktan sonra, bitkisel renk boyaları hidrojen zayıf bağları ile saça bağlanır, hangi renk geçici ve kalıcı değil verilen bir direnç vardır. Kına saç için bitkisel renk bir örnektir koyu saç bakır tonları ile kırmızımsı-turuncu verebilir bir boya bitki madde, sarı veya açık yansımaları kırmızı-havuç üretir iken. Bir sebze boyası olarak kullanılan başka bir bitki maddesi AZULENE veya 4,5,7 triidrossiflavone, çiçekli üstleri presleme ile papatya elde edilir. Azulene sarışın veya hafif için bir vurgulayıcılar olduğunu. Saç lar için üçüncü bitkisel renk indigo, indigo ailesine ait bitkilerin ıslatılarak elde edilir. Indigo kendi içinde mavi bir renk verir; saçınızı kahverengimsi-kırmızı bir refleks vermek için neden kına ile birlikte kullanabilirsiniz. Mavi renkten sorumlu molekül çivit rengidir, bu da hidroliz indoksil ile kaynaklanır, hangi çivit oluşturarak oksitlenir.

Encyclopedic hair website


Kuaförler güzellik ve estetik salonlarında saç sağlığına özen gösterir, moda-saç fotoğrafları için stil saç modelleri ve saç bakım ürünleri satışı ile.

İlgili Konular

Kuaförler sözlüğü

Vegetal Color, kuaförler, saç, sağlık, güzellik salonları, saç moda fotoğrafları, saç modelleri, estetik, satış, kellik bakımı, Vegetal Color, saç düşme, boyama, güneş vuruşları, balayages, meches, shatush, deja-vu, Vegetal Color, Saç ürünleri satmak, kuaför ürünleri satmak, kuaför ürünleri satmak, saç kurutma makinesi satmak, saç düzleştirici satmak, saç kesimi makasları satmak, saç rebüyüme bakımı satmak, sonbahara dayanıklı bakım satmak saç, kerastase satış, Vegetal Color, satış protoplazm, peruk satan, argan yağı satan, fasyağı satan, phonlux parlux satan, saç fırçası satan, ahşap tarak satan, kuaförler için giyim satan, saç boyası satan, Vegetal Color, özel saç şampuanları satan, kuaför mobilyasatan, kuaför kursları satan, iş, en iyi fiyat, outlet saç ürünleri

X

privacy