vegetalcolor.net
Вся правда про вегеал колір для волосся


Vegetal Color :

Сьогодні багато жінок шукають рослинного кольору для волосся, тому що відчувати себе більш природним і, отже, більш делікатним. Це не завжди вірно: рослинні барвники, як правило, не в змозі колір всього волосся рівномірно, а просто присвоєння кольорових відображень. Рослинного кольору барвники витягнуті з рослин, вони дуже алергенні і/або дратує, але мають обмежений діапазон кольорів. Після застосування рослинного кольору барвники прив'язують до волосся слабкими зв'язками з воднем, для чого колір має опір, що надається тимчасовим і не постійним. Хна є прикладом рослинного кольору для волосся є барвник рослина речовина, яка може дати Темне волосся червонувато-помаранчевий з мідними відтінками, в той час як блондин або світло відображень виробляє червоно-морква. Інша рослина речовина, що використовується в якості рослинного барвник АЗУЛЕН або 4, 5, 7 триідросплазину, який видобувається з ромашки через пресування квітучих вершин. Azulene це високі запальнички для блондин або світла. Третім вегето колір для волосся ІНДИГО, який видобувається шляхом замочування рослин, що належать до сімейства індиго. Індиго саме по собі дає синій колір; Чому ви використовуєте його в поєднанні з хною для того, щоб дати вашому волоссі коричневий-червоний рефлекс. Молекули, що відповідають за синій колір, є індина, який, в свою чергу, походить від гідролізу indoxyl, яка буде окислюється шляхом формування індиго.

Encyclopedic hair website


Перукарі піклуватися про здоров'я волосся в красі і естетичних салонів, зі стилем зачіски для Fashion-волосся фотографії та продаж продуктів по догляду за волоссям.

Пов'язані теми

Лексикон перукарів

Vegetal Color, перукарі, волосся, здоров'я, салони краси, фотографії волосся мода, зачіски, естетика, продаж, догляд за волоссям, Vegetal Color, випадання волосся, забарвлення, сонячні удари, balayages, meches, шатуш, Deja-Vu, Vegetal Color, Продаж продуктів для волосся, продаж перукарських продуктів, продаж перукарських виробів, продаж Сушарки для волосся, продаж волосся випрямлячі, продаж стрижка ножиці, продаж догляд ріст волосся, продаж падіння-доказ догляду волосся, kerastase продажу, Vegetal Color, продаж протоплазміна, продаж Перуки, продаж Аргана нафту, продаж марокканців нафту, продаж фонолюкс PARLUX, продаж гребінець, продаж дерев'яних гребінців, продаж одягу для перукарів, продаж фарби для волосся, Vegetal Color, продаж спеціальних шампунів волосся, продаж перукарських меблів, продаж перукарських курсів, бізнес, краща ціна, продукти виході волосся

X

privacy